Go to top

Surface Laptop 2

Stylowy i szybki. Wykrocz poza utarte granice z komputerem Surface Laptop 2. Urządzenie cechuje się zwiększoną wydajnością i pełną funkcjonalnością systemu Windows 10 Home — możesz wsunąć je do torby i sprawić, aby każdy dzień był bardziej produktywny.

Teraz z procesorem 8. generacji  Intel ® Core™ i7

Laptop o najwyższej wydajności do wymagających aplikacji, gier z zaawansowaną grafiką i sprawnej pracy wielozadaniowej

Zawsze korzystaj z aktualnych wersji programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Dostęp do 1 TB magazynu w chmurze OneDrive i wiele innych korzyści dzięki Office 365.

Moc do realizacji pasji

Idealny współrealizator wszystkich Twoich przedsięwzięć, komputer Surface Laptop 2, został wyposażony w procesor Intel ® Core™ 8. generacji, który zapewnia wydajność niezbędną, aby robić to, co chcesz. A ponieważ bateria Twojego urządzenia zapewnia zasilanie przez nawet 14,5 godziny, na koniec dnia możesz zrelaksować się przy serialu w serwisie Netflix.

Powiew kreatywności

Pozwól, aby pomysły płynęły swobodnie pod Twoimi palcami obsługującymi ekran dotykowy o przekątnej 13,5” wyróżniający się żywymi barwami i umożliwiający szybką i łatwą nawigację podczas pracy, poszukiwania inspiracji i udostępniania zdjęć znajomym.

Zrób więcej z systemem Windows 10

Dzięki systemowi Windows 10 Home możesz korzystać z dobrze znanych funkcji, takich jak logowanie bez użycia hasła, i tworzyć doskonałe treści za pomocą pakietu Office 365*.