Go to top

Poznaj Surface Hub 2S

Praca zespołowa bez ograniczeń

Praca zespołowa z dowolnego miejsca

Pozwól zespołom na współpracę kiedykolwiek i gdziekolwiek pojawią się nowe pomysły. Surface Hub 2S jest cienki i niewiele waży, a także
umożliwia mobilną, bezprzewodową, nieprzerwaną pracę grupową. Zamień dowolne pomieszczenie w miejsce pracy grupowej.

  • Przenieś współdziałanie w dowolne miejsce z Surface Hub 2S – przy wadze 28 kg, jest o 40% lżejszy od swojego poprzednika.
  • Doświadczaj mobilnej, bezprzewodowej i nieprzerwanej współpracy w grupie, która przemieszcza się z tobą dzięki stojakowi mobilnemu Steelcase RoamTM Mobile Stand oraz baterii APCTM Charge Mobile Battery.
  • Wyróżnij dowolne miejsce pracy nowoczesnym urządzeniem z ekranem o ultra smukłym obramowaniu i 15 milimetrową ramą.

Połącz zdalne zespoły

Daj się zobaczyć, usłyszeć i aktywnie uczestnicz w dyskusji grupowej z najlepszą w swojej klasie technologią. Zdalne spotkania
i rozmowy ad-hoc przebiegać będą bezproblemowo dzięki Microsoft Teams3 oraz Skype for Business.

  • Zaangażuj zdalne zespoły przy pomocy kamery Surface Hub, doskonałych mikrofonów oraz kryształowego brzmienia głośników.
  • Pliki wideo wyglądają ostro i wyraźnie na wspaniałym ekranie 4K+ z wysoką rozdzielczością i niesłychaną wydajnością grafiki.
  • Uruchamiaj zdalne spotkania i wykonuj bezproblemowo połączenia ad-hoc przy pomocy Microsoft Teams3 lub Skype for Business.

Płynna współpraca w zespole

Wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki. Naturalna interakcja dzięki Surface Hub 2 Pen4 oraz panelowi dotykowemu. Używaj Microsoft Whiteboard oraz wiodących na rynku aplikacji aby utrzymać Twój zespół w pełnym zaangażowaniu.
Sięgaj po różne treści i dziel się nimi z łatwością z jednego urządzenia.

  • Działaj naturalnie wraz z Surface Hub Pen oraz ekranem dotykowym. Zaloguj się do Surface Hub 2S aby dostać się do plików OneDrive lub dokonywać bezprzewodowej projekcji poprzez Miracast.
  • Wejdź na nowy poziom „burzy mózgów” z zastosowaniem Microsoft Whiteboard, będący stałą tablicą cyfrową dzięki której zespoły mogą tworzyć w dowolnym miejscu i czasie i na różnych urządzeniach.
  • Używaj przydatnych Ci aplikacji – wykorzystaj wbudowaną integrację z Office 365,3 Edge oraz wiodących aplikacji5 dostępnych na rynku.